Twój pomysł na tatuaż!

Zrobienie tatuażu od zawsze było Twoim wielkim marzeniem ? A może decyzja została już podjęta, ale ciągle nie masz pomysłu na wzór? Oto droga na skróty – 5 propozycji oryginalnych tatuaży właśnie dla Ciebie!

Samo zrobienie tatuażu to nie lada wyzwanie, ale najwięcej trudności dostarcza zawsze wybranie projektu, który zostanie z nami na zawsze. Wiele salonów oferuje gotowe projekty, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które wolą zaufać tatuażyście w tej kwestii. Można również poprosić tatuażystę o wspólne przygotowanie wzoru. Odważnym proponujemy samodzielne poszukiwania odpowiedniego motywu, może któraś z poniższych propozycji okaże się idealną inspiracją?

Pomysł na tatuaż – las

Od kilku sezonów królują motywy leśne. Takie tatuaże wyglądają niesamowicie oryginalnie, wpisują się w nurt modern tatoo. Można zdecydować się na rysunek całego lasu, pojedynczych drzew (tutaj można wybierać spośród wielu gatunków), kombinować z dodatkowymi elementami np. dodać wilka albo ptaki. Wiele osób najczęściej decyduje się właśnie na zestawienie lasu z wilkiem, jego naturalnym mieszkańcem, który dodatkowo symbolizuje siłę i dzikość. Tatuażyści zwykle wybierają ciemne barwy, czerń i grafit, ale bardzo ciekawie wygląda skontrastowanie ze sobą czerni i barw ciepłych (np. czarny las i kolorowe ptaki).

Pomysł na tatuaż – cytat

Niektórzy twierdzą, że to bardzo „oklepany” motyw – nic bardziej mylnego! Oczywiście tatuaże w stylu „carpe diem”, „non omnis moriar” albo „jestem jaki jestem” już dawno wyszły z mody i faktycznie zdążyły się opatrzeć (był czas, że  na taki cytat decydowała się co druga osoba). Jeśli chcesz wytatuować sobie cytat, zacznij od dokładnego przemyślenia, które usłyszane motto podczas Twojego życia najbardziej wryło Ci się w pamięć. Wtedy tatuaż będzie nie tylko ciekawym wzorem, ale i będzie miał wielką wartość sentymentalną.

Pomysł na tatuaż – motyw osobisty

Mówi się, że tatuaż powinien być naszą integralną częścią, symbolizować to, co dla nas ważne i to, w co wierzymy. Co lepiej to wyrazi niż tatuaż z motywem osobistym? Żeby znaleźć inspiracje wystarczy się rozejrzeć wokół siebie…może twarz drugiej połówki, dzieci, rodziców, przyjaciół albo odwzorowane miejsce, które jest nam drogie? To może być imię osoby na której nam zależy, albo dźwiękowy zapis jej głosu. Tak naprawdę możliwości są nieograniczone – wystarczy zapytać serca co jest dla nas ważne !

Dodaj komentarz